O jídelně

Vítáme Vás na internetových stránkách naší školní jídelny.

Školní jídelna Brno, Horní 16 je samostatná příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je městská část Brno – střed. Nacházíme se v budově Základní školy Brno, Horní 16, vchod z ulice Strž.

Ve své hlavní činnosti poskytujeme stravování dětem i zaměstnancům mateřských škol, žákům a zaměstnancům základní školy. V rámci doplňkové činnosti zajišťujeme dopolední svačinky pro žáky základní školy a obědy pro zájemce z řad veřejnosti.

Dále poskytujeme i dietní stravování, a dle zákona uvádíme u všech pokrmů alergeny. Nabízíme možnost výběru ze dvou druhů jídel.

Stravu lze objednat přes terminál v jídelně, na internetu na www.strava.cz popř. osobně, telefonicky, e-mailem.

Provozní doba školní jídelny v pracovní dny je od 6:00 do 14:00 hod.

Naše kuchyně je vybavena moderními přístroji, pracovní prostředí je na vysoké úrovni, splňuje náročné hygienické požadavky, skladba jídelníčku je pestrá a odpovídá požadavkům zdravé výživy.

Při výběru potravin k přípravě pokrmů se snažíme využívat nabídku regionálních dodavatelů. Naši snahou je v dětech pěstovat návyky k zdravému životnímu stylu.

V případě zájmu o stravování v naší školní jídelně, nás prosím kontaktujte osobně, na telefonním čísle 543 211 871 nebo nám napište stravnesjhorni@gmail.com.

Naši partneři

partner-bogar.jpg
partner-sady-liskovec.jpg
partner-kids.jpg
partner-pomoc.jpg